Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım

Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım

FİRMAMIZ MOTORLU ARAÇLARIN OLMADIĞI CUMHURİYETİMİZİN İLK YILLARINDA DEVLET ERKANLARININ RİCASI ÜZERİNE 1. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİNİN KAMU RESMİ EVRAKLARINI KÖY VE KASABALARA TAŞIMA GAYESİ İLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET'İNE HİZMET ETMESİ İLE DOĞMUŞTUR.

İLERLEYEN ZAMANLARDA; ADAPAZARI VE ÇEVRE KASABA ESNAFLARININ RİCA VE İSTEKLERİ İLE ''POSTA TAŞIMACILIĞI'' VE ''YÜK TAŞIMACILIĞI'' HİZMETLERİMİZE EKLENMİŞTİR. ADAPAZARI İLÇESİNE TREN SEFERLERİNİN BAŞLAMASI SONUCUNDA ADAPAZARI EKSPRES AMBARI FİRMASI 2. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİ'NİN TEMSİLCİSİ RAHMETLİ İBRAHİM ÖZTOPALOĞLU TARAFINDAN 1951 YILINDA KURULMUŞTUR. FİRMALAŞMA TAMAMLANDIKTAN SONRA İSTANBULDAN ANADOLU'YA ARABALI VAPUR SEFERLERİ BAŞLAMASI İLE ''ŞEHİRLER ARASI KAMYON İLE YÜK TAŞIMACILIĞI'' HİZMETLERİMİZE DAHİL OLUNMUŞ, BOĞAZ KÖPRÜSÜNÜN İNŞAATININ TAMAMLANMASI İLE ADAPAZARI EKSPRES AMBARI FİRMAMIZ KAMYON VE TIR BAZLI PARSİYEL YÜK TAŞIMASI İLE BİRLİKTE GÜNÜMÜZDEKİ AMBAR TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİNE AKTİF OLARAK GEÇİLMİŞ VE GÜNÜMÜZE KADAR KESİNTİSİZ DEVAM ETMİŞTİR.

TEKNOLOJİNİN GELİŞMESİ, TOPLUM İHTİYAÇLARININ DEĞİŞMESİ VE EKONOMİNİN SARSILMASI İLE 17.08.1999 DEPREMİ SONRASINDA SEKTÖRDE 3. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİ; İŞVEREN VE İŞÇİ SENDİKALARI ÖRGÜTLENMESİ DAHİLİNDE 2000 YILINDA 3 FİRMA BİRLEŞMİŞ VE GÜNCEL ÜNVANIMIZ OLAN ''ADAPAZARI TAŞIMACILIK KARGO VE DAĞITIM TİC. LTD. ŞTİ.'' KURULMUŞTUR.

İLERLEYEN VAKİTLERDE ORTAKLARIN FİRMAMIZA KARŞI ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZE AYKIRI HAREKETLERİNDEN DOLAYI 02.09.2019 TARİHİ İTİBARİYLE ÖZTOPALOĞLU AİLESİ TARAFINDAN ŞİRKET HİSELERİ TAMAMEN DEVRALINMIŞTIR.

GÜNÜMÜZDE İSE ATD FİRMAMIZIN PATRONU OLAN ÖZTOPALOĞLU AİLESİNİN SEKTÖRDEKİ 3. NESİL TEMSİLCİSİ (KESİNTİSİZ 50 YILI AŞAN TECRÜBESİ İLE) HAMİ ÖZTOPALOĞLU VE ÖZTOPALOĞLU AİLESİNİN 4. NESİL TEMSİLCİLERİYLE BİRLİKTE; HIZLA YÜKSELEN AMBARCILIK HİZMETLERİ KALİTEMİZ VE LOJİSTİK SEKTÖRÜ İÇERİSİNDEKİ BAŞARILARIMIZ İLE YURT İÇİ TAŞIMACILIĞINDA BÖLGEMİZDE VE SEKÖTÖRÜMÜZDE LİDER OLARAK SAĞLAM VE EMİN ADIMLARLA DEVAM ETMEKTEYİZ.

ATD LOGOMUZ İLE ADAPAZARI TAŞIMACILI KARGO VE DAĞITIM TİC. LTD. ŞTİ OLARAK 3. VE 4. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİ BÜNYESİNDE CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞ YILLARINDAN BU GÜNE GELEN TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE YENİLİĞİ BENİMSEYEREK , HIZLA İLERLEYEN TEKNOLOJİYE UYUM SAĞLAYARAK , YASAL VE ETİK KURALLARA UYGUN , TAŞIMACILIK BELGELERİ EKSİKSİZ VE DÜZENLİ YENİLEYEREK ( TİO VE N2 ) TİCARİ AHLAKTAN ÖDÜN VERMEDEN , KALİTELİ , HIZLI , GÜVENLİ TAŞIMACILIK PRENSİPLERİNİ İLKE EDİNMİŞ , EĞİTİMLİ, DENEYİMLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA ESASLARINDAN VAZGEÇMEDEN EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.