ŞEHİRİÇİ MİKRO DAĞITIMŞEHİRİÇİ MİKRO DAĞITIM

Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım şirketi olarak bir çok şehirde mikro dağıtım hizmetleri vermekteyiz. Mikro dağıtım hizmetlerimiz Adapazarı Ambar, Sedivan Ambar, Hendek Ambar, Karasu Ambar, Sapanca Ambar, İstoç Ambar, Pamukova Ambar, Kocaali Ambar, Kaynaşlı Ambar, İkitelli Ambar, Hendek Ambar, Gölyaka Ambar, Ferizli Ambar, Erenler Ambar, Düzce Ambar, Çilimli Ambar, Cumayeri Ambar, Arifiye Ambar, Alçakoca Ambar gibi bir çok ili ve ilçelerini kapsamaktadır. 

Mikro taşımacılık hizmeti Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım şirketinin 4 kuşaktır uzmanlaşmış olduğu, uzmanlığınıda çeşitli taşımacılık sertifikaları ve binlerce müşterisi ile desteklemektedir. 

Şehirler arası taşımacılık konusunda en iyi fiyat garantisini, en kaliteli hizmet ağı ilkeleriyle birleştirmekteyiz. 


İstanbul Sakarya Kargo, İstanbul Sakarya Ambar, İstanbul Sakarya Taşımacılık , Sakarya İstanbul Kargo, Sakarya İstanbul Ambar, Sakarya İstanbul Taşımacılık ya da çok kullanılan diğer adıyla İstanbul Adapazarı Kargo, İstanbul Adapazarı Ambar, İstanbul Adapazarı Taşımacılık, Adapazarı İstanbul Kargo, Adapazarı İstanbul Ambar, Adapazarı İstanbul Taşımacılık bölgesindeki sektörün liderliğini sürdürmekteyiz.